Atribuită Cumpărare directă

5013023 PRIMUS GLET NIVELARE 5KG 1 BUC 8,65 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 2 BUC 6,44 5016139 GRATAR ZUGRAVIT PVC 255x285 MM GR-265 1 BUC 2,87 5012696 TRAF POLIA ALB CU GALBEN 250X70 H02-0211 1 BUC 8,39 5014408 ROLA MICROFIBRA HOLZER PROFI 250MM-509R 1 BUC 22,74 5012741 TRAF POLIAC GALB CU NEGR 180X70 H02-0421 1 BUC 10,08 5001385 FOLIE DE PROTECTIE 0,03 mm 5x4m LT07668 2 BUC 5,90 7007880 FOLIE PROTECTIE 0,007MM 5X4M LT07660 2 BUC 2,18 5014497 PACHET STICKY VOP.LAV.INT.17L+AMORSA 4L 1 BUC 67,22 5015150 WB RED (POUCH) URR 1L 10 ML 0,19 5015155 WB YELLOW OXIDE (POUCH) UYX 1L 160 ML 0,10 5015132 WB BLACK (POUCH) UZZ 1L 10 ML 0,09

Număr anunț
DA25726847
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,95 RON
Valoare atribuită
167,95 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,95 RON

din 167,95 RON estimat