Atribuită Cumpărare directă

SINAMICS G120C 18,5KW 3AC380-480V UNFILTERED I/O INTERFACE

Număr anunț
DA25723994
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
32552420-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.314,55 RON
Valoare atribuită
5.314,55 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.314,55 RON

din 5.314,55 RON estimat