Atribuită Cumpărare directă

Obiectivul principal al contractului il constituie serviciile de Mentenanta si Innoire abonament licente aplicatie juridica Lege 5 pentru mentinerea functionarii aplicatiei juridico-legislative (Lege 5) pentru buna desfasurare a activitatii interne a Directiei Juridice, dar si a celorlalte Directii si Compartimente din cadrul Primariei Sector 3, pentru o perioada de 11 luni din care 7 luni pentru anul 2020 (Iunie-Decembrie) si 4 luni pentru anul 2021 (Ianuarie-Aprilie).

Număr anunț
DA25730965
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72200000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.636 RON
Valoare atribuită
9.636 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.636 RON

din 9.636 RON estimat