Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA LAVABILA INT- KOBER ZERTIFICAT 15L AMORSA KOBER 5L COLTAR AL PT RIGIPS 30*30 2.5ML GR 0.40 MM SILICON BISON UNIVERSAL TRANSP. 280 ML 423008 PLASA FIBRA STICLA PT POLISTIREN - EXTERIOR ADEZIV GRESIE SI FAIANTA 25 KG CERESIT CM 17 CILINDRU TIGERS 30 X 30 CU 3 CHEI
- Număr anunț
- DA25733570
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391,02 RON
- Valoare atribuită
- 391,02 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.