Atribuită
Cumpărare directă
PACHET TIPIZATE TR (CHITANTIERE 3 EX - 80 CARNETE 6 LEI/CAR, CHITANTIERE 4 EX - 30 CAR - 7 LEI/BUC, REGISTRU VIZA F P - 5 CAR - 8 LEI/BUC, MONETARE - 100 CAR - 1,5 LEI/BUC, FOI COMANDA REPARATII -20 CAR - 4,4 LEI/BUC, FOI COLECTIVE PREZENTA A4- 600 BUC - 0,04 LEI/BUC, FISA CONT ANALITIC - 500 CAR - 0,16 LEI/BUC, BON CONSUM -100 CAR - 2,4 LEI/BUC, DECLARATIE DE CONFIDENTIALITATE -12500 BUC - 0,022 LEI/BUC)
- Număr anunț
- DA25734857
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.587 RON
- Valoare atribuită
- 1.587 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.