Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTOCMIRE DOCUMENTATIE CADASTRALA DE DEZMEMBRARE A IMOBILULUI TEREN - categoria de folosinta pasune - SITUAT IN EXTRAVILANUL LOCALITATII IZVIN, IN SUPRAFATA DE 5.501 mp, INSCRIS IN CF NR. 409167 RECAS, NR. CAD. 409167 IN 3 LOTURI DE TEREN CONFORM SOLICITARI BENEFICIAR.
- Număr anunț
- DA25743690
- Autoritate contractantă
- Orasul Recas (CUI 2512589)
- Furnizor / câștigător
- DECATOP CONS SRL (CUI 19707321)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.