Atribuită Cumpărare directă

C7115X (15X) CARTUS TONER BLACK (3500 PAG) ORIGINAL HP LJ 1200 1220 1000 3300 3080 3310 3320 3330

Număr anunț
DA25727555
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,81 RON
Valoare atribuită
277,81 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,81 RON

din 277,81 RON estimat