Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii comform comform Oferta nr. 0124 din data de 03.06.2020 ce constau in: Dezinsectie 3 tratamente x 2087.5(mc) x 0.34=2129.5(ron) Dezinfectie 3 tratamente x 2087.5(mc) x 0.14=875.75(ron) TOTAL LUCRARI: 3006 RON fara TVA Se vor prezenta avize ale MS și avize și fișe tehnice cu date de securitate pentru produsele utilizate Tratamentele vor fi aplicate la interval de 10 zile, incepand cu data de 04.06.2020, la termenele stabilite de comun.
- Număr anunț
- DA25731229
- Autoritate contractantă
- U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
- Furnizor / câștigător
- PRESTARI COMERT COV-DERATEX SRL (CUI 10829589)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.006 RON
- Valoare atribuită
- 3.006 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.