Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt cu aparitie in data 03.06.2020

Număr anunț
DA25723268
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE GALATI (CUI 11317579)
Furnizor / câștigător
TRUSTUL DE PRESĂ DUNĂREA DE JOS S.R.L. (CUI 1643195)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,45 RON
Valoare atribuită
229,45 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,45 RON

din 229,45 RON estimat