Atribuită
Cumpărare directă
DISC ABRAZIV 125-12BUC,BALAMA-10BUC,BELCIUG-6BUC,BROASCA-1BUC,BUTUC-1BUC,MANER+SILD-1BUC,COLTARI-30BUC,SURUB MONTAJ,75X152-15BUC,SPIRAL SDS-1BUC,SILICON-1BUC,SFOARA-100ML,PIGMENT-1BUC,VOPSEA-2BUC,ULEI 4 TIMPI-1BUC,ASPERSOR-6BUC,LAMPA-1BUC. PRET-481.76 RON
- Număr anunț
- DA25734340
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481,76 RON
- Valoare atribuită
- 481,76 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.