Atribuită Cumpărare directă

TABLA CUTATA 0,4, 1,5X1,15

Număr anunț
DA25725815
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
TOT DISTRIBUTION SRL (CUI 25125336)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.044 RON
Valoare atribuită
1.044 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044 RON

din 1.044 RON estimat