Atribuită Cumpărare directă

Igienizant suprafete/5l - 3 buc; Igienizant maini/5 l - 3 buc; sapun lichid/ 5 l - 3 buc

Număr anunț
DA25726995
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,21 RON
Valoare atribuită
567,21 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,21 RON

din 567,21 RON estimat