Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: suport catalog de carton si plastic Herlitz, Plic C4 si B4 cu burduf, Etichete 8 buc/A4, Sfoara BBC, saca gunoi, Dosare de carton cu sina si plic si dosare de plastic, File protectie, hartie copiator , pixuri Bic, roller Uniball, creion cu guma, capsator Kangaro, capse 24/6, perforator, DVD-R Traxdata, Marker Bic, foarfeca Stanger, lipici 15g, cartus Canon 545XL si 546XL

Număr anunț
DA25743486
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB (CUI 27661977)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.401,10 RON
Valoare atribuită
1.401,10 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.401,10 RON

din 1.401,10 RON estimat