Atribuită Cumpărare directă

Purina Veterinary Diets EN Dog 12 kg

Număr anunț
DA25738265
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI 28141905)
Cod CPV
15713000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,44 RON
Valoare atribuită
550,44 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,44 RON

din 550,44 RON estimat