Atribuită Cumpărare directă

Brother DCP - 1510E TN1000/ TN1030 Compatibil 12 25.00 300.00 357.00 Brother DCP - 1510E TN1000/ TN1030 Compatibil 10 25.00 250.00 297.50 Brother DCP - 1510E TN1000/ TN1030 Compatibil 10 25.00 250.00 297.50 Brother DCP - 1510E TN1000/ TN1030 Compatibil 5 25.00 125.00 148.75 Brother DCP - 1510E TN1000/ TN1030 Compatibil 10 25.00 250.00 297.50 Brother DCP -1610WE TN-1030 negru Compatibil 20 25.00 500.00 595.00 Brother DCP -1610WE DR-1030/TN-1030 Compatibil 10 38.00 380.00 452.20 I-Sensys MF 4010 CH1483B064AA-1483B054AA Compatibil 2 31.00 62.00 73.78 Brother HL 2130 TN2010 Compatibil 10 26.00 260.00 309.40 Brother HL 2130 TN2010 Compatibil 10 26.00 260.00 309.40 Unitate cilindru (Drum) Brother HL 2130 DR2200 Compatibil 2 65.00 130.00 154.70 LaserJet Pro 200 color MFP M276 nw CF210 black Compatibil 9 41.00 369.00 439.11 LaserJet Pro 200 color MFP M276 nw CF211 cyan Compatibil 9 41.00 369.00 439.11 LaserJet Pro 200 color MFP M276 nw CF213 magenta Compatibil 9 41.00 369.00 439.11 LaserJet Pro 200 color MFP M276 nw CF212 yellow Compatibil 9 41.00 369.00 439.11 Phaser 3140 108R00909 Compatibil 5 50.00 250.00 297.50 HP Laser Jet M1132 CE285A/CB435A Compatibil 5 21.00 105.00 124.95 HP Laser Jet MFP M281 fdw CF540X negru Compatibil 20 70.00 1400.00 1,666.00 HP Laser Jet MFP M281 fdw CF540X negru Compatibil 10 70.00 700.00 833.00 HP Laser Jet MFP M281 fdw CF541A Compatibil 5 80.00 400.00 476.00 HP Laser Jet MFP M281 fdw CF543A Compatibil 5 70.00 350.00 416.50 HP Laser Jet MFP M281 fdw CF

Număr anunț
DA25734656
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.886,40 RON
Valoare atribuită
20.886,40 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.886,40 RON

din 20.886,40 RON estimat