Atribuită Cumpărare directă

ANTRENOR CURBAT CU CLICHET 1/2" YT-0732 1BUC X 41.1765 CHEIE TUBULARA 1/2" 30MM 330279 1BUC X 12.5210 CHEIE TUBULARA 1/2" 32MM 330280 1BUC X 11.6807 CHEIE TUBULARA 1/2" 30MM 330279 1BUC X 12.5210 BIT PZ1 SUPER PRO 150MM 2BUC 1SET X 25.9664 BIT PH1 SUPER PRO 150MM 2BUC 1SET X 25.1261 LACAT ALAMA 40MM 192298 1BUC X 27.3109 ULEI MOTOR 4T 10W30 1L HONDA 1BUC X 26.8067

Număr anunț
DA25736971
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,12 RON
Valoare atribuită
183,12 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,12 RON

din 183,12 RON estimat