Atribuită Cumpărare directă

5204396773592 MANUSI PIELE-TEXTIL 10'' 77359 BENMAN BUC 12.00*21.01 5204396773059 MANUSI PIELE-TEXTIL CU INTARITURA 10.5'' 77305 BENMAN BUC 8.00*21.01 mai putin

Număr anunț
DA25744108
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat