Atribuită Cumpărare directă

Ochelari pentru eclipsa, set 5 perechi

Număr anunț
DA25751278
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
ASTROMAGAZIN SRL (CUI 26844542)
Cod CPV
38630000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,20 RON
Valoare atribuită
636,20 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,20 RON

din 636,20 RON estimat