Atribuită
Cumpărare directă
BRANZA FAGARAS 200GR PANDA=40,00Buc x 3,30lei; CASCAVAL ARCAS TIP DALIA TG. NEAMT=3,99Kg x 24,80lei; HAZAL BISCUITI 57gr MARSMALOW CAPPUCINO /24=96,00Buc x 1,20lei; LFA V ARDEI CUBURI 10KG ROSU=10,00Kg x 8,10lei; LFA V MORCOVI CUBURI CG 10KG=10,00Kg x 6,00lei; SNITEL DE PUI 3KG=2,00Buc x 75,60lei; SUNCA PIEPT PUI PRESATA ELIT=4,63Kg x 24,90lei; SUNCULITA TARANEASCA ELIT 2BUC PACH.=5,32Kg x 26,20lei; CARNATI GRATAREL PLIN DE CARNE 3PG PACH.=4,84Kg x 31,30lei; PIEPT DEZOSAT FARA PIELE CAS CG=23,10Kg x 23,60lei; PULPE JUMATATI POST.ROM PG CG=32,80Kg x 7,50lei; CARNE TOCATA 900g PLIN DE CARNE=12,00Buc x 18,80lei; ZAHAR 1KG=20,00Kg x 3,40lei; PARIZER TARANESC CU PIEPT PUI PROMO=2,86Kg x 18,20lei; MASLINE NATURALE IN ULEI=5,00Kg x 14,50lei; MERE=5,08Kg x 5,80lei; NAPOLITANE CIOC. ALBA 55g /24=72,00BUC x 1,20lei; LAMAI=3,18Kg x 10,60lei; TOCANA LEGUME 300G=48,00Buc x 3,00lei; ZACUSCA 300G=48,00Buc x 4,20lei; CARTOFI CONGELATI 2.5KG 9/9=12,00Buc x 14,00lei; FILE PANGASIUS=9,60Kg x 12,50lei; PRAJITURA CASEI 35gr /16 buc=96,00Buc x 1,20lei;
- Număr anunț
- DA25743285
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Ianca (CUI 16737000)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.152,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.152,20 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.