Atribuită Cumpărare directă

Servicii de remediere: - val sanjare 30-1 806.46.04.05.3 Ø90 mm valoare 3.157,59 lei - val sanjare 30-1 806.46.04.07.3 Ø70 mm valoare 2.953,88 lei - val alimentator cerneala 27-1 806.69.01.01.3 Ø60 mm valoare 2.631,33 lei

Număr anunț
DA25737598
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
50530000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.742,80 RON
Valoare atribuită
8.742,80 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.742,80 RON

din 8.742,80 RON estimat