Atribuită Cumpărare directă

AUTORIZARE ISCIR (VTU) CENTRALA TERMICA P=24 -28 KW - 20 buc la blocul de locuinte sociale situat in orasul Turceni str. 1 Martie sc. B

Număr anunț
DA25745532
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat