Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTOCMIRE DOCUMENTATIE CADASTRALA PENTRU ALIPIREA A DOUA TERENURI IN EXTRAVILANUL ORASULUI RECAS - CATEGORIA DE FOLOSINTA PASUNE - IDENTIFICATE PRIN CAD 403530 (IN SUPRAFATA DE 4,81 ha), CF NR. 403530 RECAS SI PSI 2959 (IN SUPRAFATA DE 0,1283 ha) , CF NR. 403516, CONFORM SOLICITARI BENEFICIAR (HCL NR. 54 DIN 28.02.2020).
- Număr anunț
- DA25743303
- Autoritate contractantă
- Orasul Recas (CUI 2512589)
- Furnizor / câștigător
- DECATOP CONS SRL (CUI 19707321)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.