Atribuită
Cumpărare directă
Servicii auxiliare de achizitii publice si servicii conexe, in dubla calitate a beneficiarului: de entitate contractanta, pe de o parte si de operator economic, pe de alta parte, conform ofertei prestatorului. Contractul se încheie pe o perioada de 7 luni, pana la data de 31.12.2020, cu posibilitatea prelungirii, conform legislatiei in vigoare, pe o perioada de cel mult 4 luni, pana la data de 30.04.2021, prin semnarea unui act aditional.
- Număr anunț
- DA25750338
- Autoritate contractantă
- GIROCEANA S.R.L (CUI 14717383)
- Furnizor / câștigător
- AGDC FAM CONSULT SRL (CUI 37306719)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.