Atribuită
Cumpărare directă
Litere din PVC de 10 mm iluminate în halou – 1 buc („ROMANIAN NAVAL ACADEMY“) - dimensiuni: 2900 x 200 mm - termen de livrare: 10 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 430 Lei + TVA / buc. 1. Placuță gravată ABS auriu + negru - 1 buc („Cu înaltă considerație și apreciere...“) - dimensiuni: 120 x 70 mm - termen de livrare: 5 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 15 Lei + TVA / buc 2. Placuță gravată ABS auriu + negru - 3 buc („Cu înaltă considerație și apreciere...“) - dimensiuni: 150 x 70 mm - termen de livrare: 5 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 17 Lei + TVA / buc x 3 buc = 51 Lei + TVA 3. Placuță gravată ABS auriu + negru - 1 buc („Pânzar moldovenesc, sec. XV“) - dimensiuni: 100 x 20 mm - termen de livrare: 5 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 5 Lei + TVA / buc 4. Placuță gravată ABS auriu + negru - 9 buc („Erasmus+ Office“ – 2 buc, „International Programmes Office“- 2 buc, „International Relations Office“ – 1 buc, „Public Relations Office“ – 1 buc, „Technical Room“ – 2 buc și „International Conference Room“ – 1 buc) - dimensiuni: 300 x 80 mm - termen de livrare: 5 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 50 Lei + TVA / buc x 9 buc = 450 Lei + TVA 5. Placuță gravată ABS auriu + negru - 36 buc („Offered by the Superintendent“ și „Oferit de Comandant (Rector)“) - dimensiuni: 45 x 17 mm - termen de livrare: 5 zile lucrătoare de la aprobarea machetei. Preț: 1,60 Lei + TVA / buc x 36 buc = 57,60 Lei + TVA 6. Placuță grava
- Număr anunț
- DA25748197
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI 12039551)
- Cod CPV
- 31523000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.179,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.179,40 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.