Atribuită Cumpărare directă

Detergent pardoseli Bubble Gum, bidon de 5 l - buc 4; DOMESTOS, bidon de 5 l - buc 4; Sapun lichid Hilox, 500 ml, cu pompita, diverse arome - buc 120; Hartie prosop, 2 str, portionata, cu tub, 50 ml - buc 120.

Număr anunț
DA25758892
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ECO IGIENIZARE BUCURESTI S.A. (CUI 37804055)
Furnizor / câștigător
DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028,92 RON
Valoare atribuită
1.028,92 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.028,92 RON

din 1.028,92 RON estimat