Atribuită Cumpărare directă

1. PRODUSE FARMACEUTICE 1 NUMAR DE REFERINTA: 27 PRET DE CATALOG: 174,79 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: CUTIE COD SI DENUMIRE CPV: 33600000-6 Produse farmaceutice (Rev.2) DESCRIERE: MASCA CU TREI PLIURI CU ELASTIC X 1 BUC =1.74 X 100 BUC = 174.79 2. PRODUSE FARMACEUTICE NUMAR DE REFERINTA: 22 PRET DE CATALOG: 135,11 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: CUTIE COD SI DENUMIRE CPV: 33600000-6 Produse farmaceutice (Rev.2) DESCRIERE: ALGIN BABY 100 MG X 1 = 6.69 X 3 BUC =20.06 ADVIL 200 MG X 1 = 7.34 X 2 BUC = 14.68 BROMHEXIN HE.

Număr anunț
DA25749892
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Furnizor / câștigător
ANDISIMA FARM SRL (CUI 25422558)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,90 RON
Valoare atribuită
309,90 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,90 RON

din 309,90 RON estimat