Atribuită
Cumpărare directă
profil UW3*3.36 holsurub 25*0.25 negrese 2*2.10 autoforante 1*2.52 usa vizitare 1*10.08 plasa sudata 1*124.37 smirghel 2*2.10 fir motocoasa 2*5.88 lavabila 3*73.11 coltar aluminiu 8*4.62 vopsea 4*13.45 ciment 1*19.33 disc 1*4.20 sfoara 36*2.52 corp iluminat 4*43.70 tub led 8*10.08 ciment 10*19.33 sarma neagra 3*5.46 butuc 1*34.03 butuc 1*28.57 batante6*60 50*0.3 mortar 1*21.43 bec 10*1.26 cauciuc roata roaba 1*21.85 vopsea 1*13.45 emulsie bituminata 1*51.26 robinet 1*16.81 niplu 2*1.68 reductie 1*2.94 fir motocoasa 2*5.46 robinet 1*17.23 reductie 2*3.78 reductie 1*3.36 bac 20*1.26 starter 10*1.68 banda izolat 2*2.52 racord32-40 2*10.50 robinet coltar 2*13.03 robinet fonta 1*16.81 cap armatura 2*4.62 garnituri 10*0.126 reductie 1*2.94 vopsea 1*23.53
- Număr anunț
- DA25737618
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.468,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.468,91 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.