Atribuită
Cumpărare directă
5 16543729 Chlorogenic acid 98%, CAS number 327-97-9 Fisher 3 - 5 saptamani 1 bucata Pret: 3,445.85 6 11412168 Alfa Aesar™ trans-4-Hydroxycinnamic acid, 98%, 25g Fisher 3 - 5 saptamani 1 bucata Pret: 298.25 7 10356130 3,5-Dimethoxy-4-hydroxycinnamic acid, 98%, predominantly trans isomer, ACROS Organics™, 5g Fisher 3 - 5 saptamani 1 bucata Pret: 477.16 8 10646252 Naringin, 97%, ACROS Organics™, 25g Fisher 3 - 5 saptamani 1 bucata Pret: 297.33 9 9972.2 Hesperidin, 25 g, ~90 % Carl ROTH 2 - 3 saptamani 1 bucata Pret: 208.56
- Număr anunț
- DA25767074
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.727,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.727,15 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.