Atribuită Cumpărare directă

Beton asfaltic cu pietriş concasat BA 16 Locaţia : staţia de asfalt Sinandrei,jud.Timiş Este necesara achiziţia transportului.

Număr anunț
DA25758492
Autoritate contractantă
COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
Furnizor / câștigător
MAXAGRO CENTER SRL (CUI 26291604)
Cod CPV
44113620-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.272 RON
Valoare atribuită
9.272 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.272 RON

din 9.272 RON estimat