Atribuită
Cumpărare directă
Manusi examinare nitril nepudrate 3,5 gr marime S - 20cutii Bonete chirurgicale cu elastic perimetru, nesterile - 2cutii Masti chirurgicale cu 3 pliuri, 3 straturi, legturi cu elastic - 2cutii Acoperitori chirurgicali pentru pantofi, de unica folosinta, cu elastic - 2set Halat chirurgical steril ranforsate - 2buc
- Număr anunț
- DA25746498
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.651 RON
- Valoare atribuită
- 1.651 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.