Atribuită Cumpărare directă

UAT Comuna Ceplenita achizitioneaza servicii de intocmire studiu de fezabilitate la obiectivul de investitii "Construire camin cultural in satul Ceplenita, comuna Ceplenita, judetul Iasi". Se solicita si studiu geotehnic.

Număr anunț
DA25759166
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat