Atribuită Cumpărare directă

Echipamente sisteme supraveghere autobuz ref.7109/03.06.2020

Număr anunț
DA25747078
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI 6512999)
Cod CPV
35120000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.702,90 RON
Valoare atribuită
3.702,90 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.702,90 RON

din 3.702,90 RON estimat