Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ PIESE DE SCHIMB AUTO DACIA FIAT BRAVO ȘI AB 16230 F CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR. ADV1150111 DIN 02.06.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN ANUNȚ, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SITUAȚIE CENTRALIZATOARE PIESE DE SCHIMB AUTO ȘI MATERIALE DE ÎNTREȚINERE ANEXĂ LA NR. 2561929 DIN 22.05.2020 PRECUM ȘI CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII,OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.88 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 02.06.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563597 DIN 02.06.2020. PRODUSELE SUNT NECESARE BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII - ASIGURAREA EFECTUĂRII REPARAŢIILOR CURENTE ȘI DE MENTENANȚĂ,ÎN CADRUL ATELIERULUI AUTO PROPRIU, PENTRU MIJLOACELE AUTO DIN DOTAREA UNITĂŢII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS - COVID-19.
- Număr anunț
- DA25749158
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.118,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.118,97 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.