Atribuită Cumpărare directă

Camera Web Interfata : USB Tip senzor: CMOS Rezolutie video (pixeli) : 1920 x 1080 pixeli Inregistrare video HD : 1080p Microfon : incorporat Altele Auto Focus High-Precision Glass Element Lens TrueColor Technology ClearFrame Technology Tripod Thread

Număr anunț
DA25749796
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,08 RON
Valoare atribuită
310,08 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,08 RON

din 310,08 RON estimat