Atribuită
Cumpărare directă
KIT 5 BUC CAMERE SUPRAVEGHERE VIDEO SI 5 BUC MICROFOANE COMPATIBILE Cameră video AHD 2.0 Megapixel de tip Compact Antivandal; senzor de imagine CMOS 1/2.9” SONY; lentilă varifocala: f=2.8 ~ 12 mm/F1.4; Multistandard: AHD 1080p, TVI 1080p, CVI 1080p, analog 960H; Filtru IR mecanic, 18 LED-uri IR (20m); iluminare minimă: 0.1 lx (0lx - IR pornit); rezoluție maxima 1920x1080; Control la distanta: Protocol COAX; DSS (pana la 30x), HLC, WDR, DNR (2D si 3D), F-DNR; alimentare: 12 VDC; consum: 1W, 3.3W (IR pornit); temperatură: -30°C ~ 40°C
- Număr anunț
- DA25759910
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.3 (CUI 4204160)
- Furnizor / câștigător
- BADAS BUSINESS SRL (CUI 11760940)
- Cod CPV
- 35121000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.160 RON
- Valoare atribuită
- 12.160 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.