Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS COMP CF230X 2*67.23 TN2320 Cartus brother l2500 1*42.02 X364 Cartus lexmark x364 2*92.44 MONITOR 19"TFT DELL 1*159.66 CARTUS COMP SAMSUNG D116L 3*50.42 DRUM COMP SAMSUNG R116 1 * 67.23 CARTUS COMP D111L 4*50.42 IMAGE DRUM CF232A 1*71.43 LEXMARK X656DE 25K 1*319.33 TN2320XL CARTUS MFC-2700 4*46.22 CARTUS BROTHER TN1030 6*33.61 83a CARTUS HP M125W 2*33.61 CH561EE CARTUS ORIGINAL HP 301 NEGRU 2*67.23 CARTUS COMP HP 285A/CRG725 2*33.61 49X/53X CARTUS COMP HP LJ 1320 2*58.82 TONER LEXMARK X466 15K 2*142.86 CARTUS ORIGINAL CANON PG-37 2*57.98 85A CARTUS COMP HP LJ 1102 1*33.61 CF217 CARTUS COMP HP LJ M102A 1*46.22 CEXV33 TONER ORIGINAL CANON IR2520 2*184.87
- Număr anunț
- DA25749675
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.956,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.956,28 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.