Atribuită Cumpărare directă

Licenta retail Office Home and Business 2019 Romanian EuroZone Medialess, T5D-03213 - 3 buc Windows 10 PRO OEM, FQC-08929 -3 buc

Număr anunț
DA25746172
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48624000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.917 RON
Valoare atribuită
4.917 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.917 RON

din 4.917 RON estimat