Atribuită Cumpărare directă

465290240074- RELEU MINIATURIZAT, FIŞABIL, DC24V, 2CO, 8A buc 10; 9702SMA- SOCLU RELEU 46.52 buc 5.

Număr anunț
DA25762743
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31221000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,75 RON
Valoare atribuită
292,75 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,75 RON

din 292,75 RON estimat