Atribuită Cumpărare directă

Alcool Sanitar UZ MEDICINAL Concentratie min 70%.Imbuteliat in PET Fl * 500 ml. Ambalaj: 12 Buc/ Bax. Aviz MS, Biocide Aviz MS NR Nr. 516BIO/01/12.24 Indicatia de utilizare in unitati sanitare are valabilitate 3 ani de la data primei emiteri a avizului in baza Ordinului nr. 910/2016 -pana la 28.09.2021 Domeniul de utilizare: igiena umana B. Aria de aplicare: Dezinfectia igiena a mainilor prin frecare. utilizat in unitatile sanitare. Utilizare recomandata: Mod de utilizare: pentru dezinfectie se foloseste o doza de 10 ml nediluat. Solutie uz extern (biocid). Va rugam sa ne trimiteti si certificatele de conformiate si avizele MS.

Număr anunț
DA25756657
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "PAUL IORGOVICI" CARAS-SEVERIN (CUI 3228411)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170 RON
Valoare atribuită
170 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170 RON

din 170 RON estimat