Atribuită
Cumpărare directă
1 C155 Montare set 4 coltari cataloage scolare - oferta valabila pana pe 15 iulie buc. 30 2.00 60.00 11.40 2 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 6 5.41 32.47 6.17 3 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta imitatie piele buc. 12 15.90 190.79 36.25 4 C088 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 5 C091 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta imitatie piele buc. 5 34.24 171.22 32.53 6 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 7 C100 Registru prezenta personal auxiliar - coperta imitatie piele buc. 1 20.54 20.54 3.90 8 SS07 Registru pentru evidenta accesului in incinta unitatii de invatamant - coperta duplex buc. 1 11.37 11.37 2.16 9 SS12 Registru de evidenta a deciziilor si notelor de serviciu emise de director - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 10 SS15 Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 11 SS21 Registru pentru evidenta arhivei scolare - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 12 C022a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 13 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 13 15.90 206.69 39.27 14 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare,(clasa 0), 39 elevi - cop
- Număr anunț
- DA25759962
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.071,83 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.