Atribuită
Cumpărare directă
Sarma si produse din sarma: Sarma arc RR diam 2.00 mm 38 kg x 12.50 lei/kg = 475 lei - stoc 2. Sarma arc RR diam 4.00 mm 50 kg x 12.50 lei/kg = 625 lei - livrare 31.07.2020 Total fara tva 1.100,00 lei. Achizitia se finalizeaza prin comanda si are la baza oferta si conditiile Caietului de sarcini MIM 19.
- Număr anunț
- DA25764526
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- LEMETAL COM SRL (CUI 11881500)
- Cod CPV
- 44313000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.