Atribuită
Cumpărare directă
4003318794469 CILINDRU ABUS D45 40*40MM BUC 1.00*57.14 5204396704404 SURUBELNITA PH2*100MM BENMAN BUC 1.00*10.08 5204396704398 SURUBELNITA PH1*100MM BENMAN BUC 1.00*9.24 5995990181233 EUROPORTAL 45/92/16 BUC 1.00*48.74 6984000079355 MANER USA ALB-MARO 85-92/25 BUC 1.00*29.41 6984000077115 SURUB CAP INECAT INOX M6 BUC 1.00*1.43 6984000006399 VENTIL ALAMA CU DOP 1 1/4*80 BUC 1.00*21.01 4000146305119 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 5*110MM BUC 1.00*10.92 4000146306116 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 6*110MM BUC 1.00*10.08 8594045935363 TEAVA SCURGERE FLEXIBIL PLASTIC 5/4"/40/32 A75 BUC 1.00*4.62
- Număr anunț
- DA25749226
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,69 RON
- Valoare atribuită
- 202,69 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.