Atribuită
Cumpărare directă
1 VOPSEA EXTRA WIESS 15L #5946046153148 #5946046049069 buc 2 75.5462 2 VOSEA FASSADE EXT. 8.5L#4006415251620 #5946046045559 buc 1 83.9496 3 EMAIL IDEEA ALB POLAR 0.75L KOBER E51101#2000000097060 buc 2 16.7227 4 BANDA HARTIE SCHULLER 50#2000000147772 #9002588452098 buc 1 8.3193 5 BANDA 48X66 TESA MARO#2000000145150 #5995808560274 buc 1 4.6218 6 DILUANT NITRO 209 0.9L KYN #6422704000898 buc 1 8.3193 7 PERIE AUTO VECTRA #6423997324012 buc 1 7.1429 8 REZERVA ROLA MIDIGOLD 12#2000000172538 #9002588200170 buc 1 7.479 9 REZERVA RADIATOR ALBASTRU 10#9002588200163#2000000147758 buc 1 3.2773 10 RACORD MONOCOMANDA L40#2000000177397 buc 4 4.958 11 RACORD FLEXIBIL APA 3#8-1#2 L50#2000000113005 buc 2 4.958
- Număr anunț
- DA25753918
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337,40 RON
- Valoare atribuită
- 337,40 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.