Atribuită
Cumpărare directă
Cazma Cu Coada 210x1500 678983 - 4bc, 19.8325lei; Lopata A1 Cupasa - 3bc, 12.4367lei; Lopata Rotunda - 5bc, 13.0260lei; Coada Lopata Profilata - 10bc, 8.4030lei; Tarnacop 2.5 Kg Maf - 2bc, 27.4800lei; Coada Tarnacop Mare - 2bc, 6.1350lei; Balamale Sudabile Cu Umar 102414 120A - 12bc, 6.3867lei; Vinclu De Imbinare 103300 500 - 12bc, 1.9325lei; Surub Autoforant Cap Plat 4.2x16 - 50bc, 0.0756lei; Colier Oetiker 16-27 - 3bc, 1.3433lei; Colier Oetiker 20-32 - 2bc, 1.3450lei; Disc Diam 125 Ro-86102 - 1bc, 14.7100lei; Disc Diamantat 125mm LT08712 - 1bc, 12.1800lei; Ciment Holcim 20kg(80saci/palet) BM 42.5N - 1sac, 10.0800lei; Mufa G 2 - 1bc, 6.8900lei; Furtun hidraulic DN 16 4 SN 1.7 ML - 2bc, 210.9250lei; Canepa - 25bc, 2.5212lei; Lubrefiant Pt.Tuburi Pvc 250g Felder - 6bc, 5.4617lei; Spuma Poliuretan PROFIL 700ml Soudal - 12bc, 13.4367lei; Disc Abr.S 115x1 - 20bc, 2.6050lei; Disc Abr. S Ultra 125x1 - 25bc, 3.9496lei; Disc Abr.S 230x2 - 15bc, 6.1347lei; Electrozi Sudura Supertit Fin 2,5x350 WOOO288260 - 13.50Kg, 16.5548lei; Electrozi Sudura Supertit Fin 3,25x450 WOOO288262 - 13.50Kg, 15.9667lei; Surub Cap Hexagonal M12x100 8.8 - 10bc, 1.8490lei; Surub Cap Hexagonal M14x90 8.8 - 10bc, 2.5210lei; Piulita M12 - 20bc, 0.3360lei; Piulita M14 - 20bc, 0.3780lei; Brida Cablu Tractiune 3 mm - 2bc, 0.4200lei; Cablu Tractiune Fi 3 - 50ml, 1.1764lei; Tub Pe 20 PN 10 - 20ml, 1.3445lei;
- Număr anunț
- DA25781139
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.992,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.992,55 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.