Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie sistem de audiere martori cu identitate protejata. Sistemul va inchide toate echipamentele si accesoriile necesare pentru camera de audiere martori cu identitate protejata si pentru 2 sali de judecata (in care sa fie posibila audierea acestora). Sistemul va realiza distorsionarea vocii si a imaginii, si va fi integrat cu aplicatia actuala INTRAC de inregistrare sedinte de judecata (permitant inregistrarea audierii martorului). De asemenea va fi inclus si montajul si punerea in functiune.
- Număr anunț
- DA25781718
- Autoritate contractantă
- INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 32330000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.345 RON
- Valoare atribuită
- 16.345 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.