Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul conține: 1 x BALANSOAR CARACATITA - LXl=2.9X2.9M 1 x COMPLEX DE JOACA - 4-14 ANI LXl=6.4X4M 10 x DALE DE CAUCIUC - 1/1 mp Pretul contine atat furnizarea, livrarea cât și montarea produselor, in locatia stabilita de AC. In momentul livrării, produsele vor fi insotite, certificate de conformitate, certificate de garantie, proces verbal de receptie, factura si alte doc., dupa caz.
- Număr anunț
- DA25776547
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806,70 RON
- Valoare atribuită
- 16.806,70 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.