Atribuită Cumpărare directă

Conform publicitate anunt ADV1150439

Număr anunț
DA25779914
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 4279855)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,34 RON
Valoare atribuită
857,34 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,34 RON

din 857,34 RON estimat