Atribuită Cumpărare directă

Reparatie autoutilitara si piese POMPA APA OE+CUREA TRANSMISIE+ROLE GHIDARE CUREA TRANSMISIE (3)+ROLA INTINZATOR CUREA TRANSMISIE+FILTRU ULEI+FILTRU COMBUSTIBIL+FILTRU AER+FILTRU POLEN+ULEI OE+ANTIGEL +MANOPERA AUTO

Număr anunț
DA25790860
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MOLDOVEI (PRIMARIA COMUNEI VALEA MOLDOVEI SUCEAVA) (CUI 4326957)
Furnizor / câștigător
GAB AUTOSPORT SRL (CUI 26897334)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.220 RON
Valoare atribuită
3.220 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.220 RON

din 3.220 RON estimat