Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia autoritatii, soseaua Vadu Pasii in incinta Statiei de Epurare, Buzau, pers de contact Simion Sandel 0726346118; Prelungitor cu tambur metalic 4 prize, cordon 50 m buc 1; Sigurante fuzibile tubulare 5x20-500mA buc 50;

Număr anunț
DA25768143
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
31200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,94 RON
Valoare atribuită
379,94 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,94 RON

din 379,94 RON estimat