Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: - lungime de unda a radiatiei UV 253,7 nm; - durata de viata a tuburilor UV pana la reducerea radiatiei UV cu 15% este de minim 9000 ore; - tip montare prindere pe stativ mobil; - dotata cu un dispozitiv de orientare care asigura rotirea lampii cu aprox. 300° in plan vertical si 360° in plan orizontal si posibilitatea orientarii fluxului radiatiei UV in directia dorita; - alimentare 220V / 50Hz, la priza cu impamantare; - lungime cablu alimentare 3m; - clasa de protectie electrica I, IP20. - reglarea pe inaltime se face printr-un surub cu cap plastic cu garnitura la sistemul de reglare pe inaltime (capac etans), care previne infiltrarea lichidelor in interiorul tevii stativului cromat si implicit oxidarea / ruginirea acestuia pe interior; - inaltime ajustabila stativ telescopic 130-220 cm; - diametru picior sustinere stativ 63 cm; - 5 role din plastic (silicon), duble, diametru 50 mm din care 2 role antistatice si cu frana; - dimensiuni lampa 925 x 140 x 50 mm; - produsul este insotit de manual de utilizare in limba romana, Certificat de Garantie, Declaratie de Conformitate si Certificat ISO.
- Număr anunț
- DA25753104
- Autoritate contractantă
- COMUNA CAPRENI (CUI 4898800)
- Furnizor / câștigător
- RATEHNO SIST SRL (CUI 12741890)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.490 RON
- Valoare atribuită
- 1.490 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.